فتنه 88 مقدمه ظهور و بروز انقلاب و بیداری اسلامی در جهان بود

چ., 12/30/2015 - 15:17
مدیر روابط عمومی ناحیه عشایر فارس:
فتنه 88 مقدمه ظهور و بروز انقلاب و بیداری اسلامی در جهان بود
فتنه 88 مقدمه ظهور و بروز انقلاب و بیداری اسلامی در جهان بود
بسیج عشایر: فتنه 88 برخلاف میل باطنی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی مقدمه ظهور و بروز انقلاب اسلامی و گسترش بیداری اسلامی در جهان شد.
"حسین روزبهی" مدیر روابط عمومی ناحیه عشایر فارس در گفتگو با خبرنگار بسیج عشایر فارس، گفت: فتنه 88 برخلاف میل باطنی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی مقدمه ظهور و بروز انقلاب اسلامی و گسترش بیداری اسلامی در جهان شد.   وی افزود: درفتنه 88، دشمنان دین خدا به زعم باطل خود به همراه حامیان فتنه در داخل نظام سعی داشتند این نظام را دگرگون کنند و یک انقلاب رنگی علیه کشور اسلامی ایجاد کنند.
مدیر روابط عمومی ناحیه عشایر فارس، در ادامه گفت: حامیان فتنه، دست اندرکاران و گردانندگان اصلی این فتنه که آمریکا و اسراییل بودند چون می دانستند که اسلام در حال گسترش است راهی را پیدا نکردندکه به اسلام و نظام ضربه بزنند فلذا ندای دروغ تقلب در انتخابات را سر دادند تا شاید از این طریق بتوانند به اهداف شوم و پلید خود برسند که متاسفانه عده ای در داخل نظام که غفلت پرده های ذهنی و عقلی آنها را فراگرفته بود دردام حامیان فتنه قرار گرفتند و از بازیگران و گردانندگان فتنه شدند و همین شد تا به خیابان ها بریزند و شعارهایی را علیه نظام و انقلاب سردهند.
روزبهی بیان داشت: در فتنه 88 گردانندگان فتنه حتی از آتش زدن پرچم امام حسین (ع) نیز نگذشتند و همین عامل باعث شد، تا مردم در روز 9 دی ماه 88 به خیابان ها بیایند و حماسه 9 دی را برای همیشه در تاریخ زنده کنند.
وی ادامه داد، حماسه 9 دی انقلابی در دل مردم ایجاد کرد که نور آن همیشه در دل ها باقی خواهد ماند و مانند راهپیمایی عظیم مردم در 22 بهمن و روز قدس ماندگار خواهد شد چرا که دشمنان دین خدا به ساحت مقدس امام حسین (ع) هتک حرمت و جسارت کردند و مردم نیز در پاسخگویی به این جسارت حماسه 9 دی را خلق کردند.

مدیر روابط عمومی ناحیه عشایر فارس، اذعان داشت: امروزه در اقصی نقاط جهان می بینیم که دشمنان دین خدا شیعه کشی و مسلمان کشی راه انداختند و نمی توانند ببینند که دین مبین اسلام در حال گسترش و نفوذ در کشورهای منطقه و جهان است.
روزبهی، ادامه داد و گفت: سران آمریکا و اسراییل غاصب به حدی از گسترش دین اسلام واهمه و ترس دارند که به وضوح می بینند که هیمنه و قدرت پوشالی آنها روزی از بین خواهد رفت و به همین خاطر دست به کشتار جمعی مسلمانان از جمله مسلمانان شیعی نیجریه می زنند.
وی افزود: دولتمردان یا در واقع نامردان امریکایی و سران نادانشان در سال های گذشته گروه های القاعده را ایجاد کرده بودند و امروز می بینیم که گروههای داعش از آنها زاییده شده که امنیت جهانی را با ایجاد تبلیغات دروغین علیه اسلام و معرفی اسلام کاذب به مردم در سطح منطقه راه انداخته اند.
روزبهی، گفت: این گرو ههای زاییده شده (داعش) از بوکوحرام و القاعده می خواهند اسلام را از طریق اسلام کاذب که خود شان ایجاد کرده اند از بین ببرند اما جاهلان و نادانان نمی دانند که قدرتی مافوق بشر این اسلام را حفظ کرده و تا آخر نیز حفظ خواهد کرد.
مدیر روابط عمومی ناحیه عشایر فارس، خاطرنشان شد: توقعی از آمریکای جنایت کار و سران احمقشان و اسراییل غاصب نیست که علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دین خدا بلند شوند، اما سوال اینجاست چرا در داخل کشور اسلامی و شیعی افرادی که در بدنه انقلاب بودندباعث شدند که کسانی بلند شوند و پرچم امام حسین (ع) را به آتش بکشند مگر قدرت چقدر ارزش دارد که هویت دینی خود را پایمال می کنند و به کسی که همه چیز خود را فدای اسلام کرد و اسلام را زنده نگه داشت توهین و جسارت کردند.
روزبهی، در این رهگذر، گذری به انتخابات پیش رو زد و گفت: امروز نیز که در برهه آغازین انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی قرار داریم متاسفانه شاهدیم افرادی که سابقه طولانی در انقلاب دارند به جهت حب قدرت و ریاست حر فهایی می زنند که دشمنان دین خدا را شاد می کنند.
وی، در پایان گفت: به حمد ا... مردم فهیم و بصیر ما با حضور پرشور خود در انتخابات پیش رو باعلم و درایت خودشان افرادی را انتخاب کنند که مدافع دین و انقلاب باشند و اگر از انقلاب و دین صحبت می کنند عامل به اقوال خود باشند. انشاا... عشایر غیور و همیشه در صحنه نیز همگام با حضور میلیونی در روز چهارشنبه در حماسه نهم دی ماه سال 94با امام خویش تجدید بیعت خواهند نمود.   انتهای پیام/
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)