گذر از زندگی سنتی به صنعتی نباید باعث نابودی اشتغال عشایر شود

د, 12/17/1394 - 20:38
بسیج عشایر فارس/
گذر از زندگی سنتی به صنعتی نباید باعث نابودی اشتغال عشایر شود
گذر از زندگی سنتی به صنعتی نباید باعث نابودی اشتغال عشایر شود
بسیج عشایر: جانشین ناحیه عشایر فارس در آیین معتمدین و اعضای شورای حوزه و پایگاه های مقاومت حوزه صاحب الزمان (عج) گفت: گذار از زندگی سنتی به صنعتی نباید باعث نابودی اشتغال عشایر شود.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایر از فارس؛ "افسری" جانشین ناحیه عشایر فارس در آیین معتمدین و اعضای شورای حوزه و پایگاه های مقاومت حوزه صاحب الزمان (عج) گفت: گذار از زندگی سنتی به صنعتی نباید باعث نابودی اشتغال عشایر شود.

وی در جمع فرماندهان پایگاه های حوزه صاحب الزمان(عج) که با حضور منتخب مردم  در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: اینکه جناح های مختلف سیاسی به مجلس راه پیدا می کنند نشان از مردم سالاری بی نظیری است که نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم هدیه کرده است.


جانشین ناحیه عشایر فارس، در این آیین که با حضور "کورش کریم پور" منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های فیروز آباد، قیرو کارزین و فراشبند برگزار شد، در ادامه گفت: برخی افراد با تفکیک اصلاح طلبی و اصولگرایی سعی دارند برنده مجلس را جناحی بدانند که تفکرات در چهارچوب نظام را قبول ندارند و نوعی چیرگی لیبرالیسم تلقی نمایند در حالی که منتخبین مردم این مرزبندی را قبول ندارند و پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.


افسری، با برشمردن مشکلات مردم بویژه عشایر افزود: امروز اشتغال و ازدواج جوانان و معیشت مردم به عنوان اولویت اصلی باید در دستور کار قرار بگیرد و گذار از زندگی سنتی به صنعتی نباید باعث نابودی اشتغال عشایر شود که لازمه آن این است که در طرح اسکان عشایر مساله اشتغال نیز همپای اسکان پیش برود.


در این آیین منتخب مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و معاون فرماندار به توضیحاتی در خصوص وضع موجود شهرستان اشاره کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.